Słynne lody amerykańskie Ben&Jerry's już w Polsce

18.Słynne lody amerykańskie Ben&Jerry's już w Polsce

 

Niektóre lody mają swoją niezachwianą pozycję i legendarną markę, na którą pracowały długimi latami. Jest tak w przypadku wielu polskich marek lodów, jednak koniecznie należy w tym miejscu wspomnieć też o jednej z najpopularniejszych lodowych marek na świecie, czyli Ben&Jerry's.

 

Ben&Jerry's – co to takiego?

 

Ben&Jerry's, została założona w 1978 roku przez Bena Cohena i Jerry’ego Greenfielda. Od tej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem w ponad 30 krajach świata. Długo nie mogliśmy doceniać tych lodowych wariacji, ale ten stan rzeczy właśnie ulega zmianie, ponieważ Ben&Jerry's będzie można znaleźć także na naszych półkach. Popularność zdobyły sobie głównie ciekawymi smakami, ale także dodatkami, jak sosy czy kruche ciasteczka. Są naprawdę pyszne, ponieważ już z pierwszym kęsem dostrzega się ich niebanalny smak. To co odróżnia je od pospolitych lodów to na pewno jakość.

 

Polacy lubią lody premium

 

Nasi rodacy coraz chętniej skłaniają się do bardzo dobrych jakościowo lodów, czyli lodów premium do których bez wątpienia należy też makra Ben&Jerry's. Będzie można więc u nas nabyć aż sześć wariantów smakowych lodów w dwóch pojemnościach, 100 ml oraz 0,5 litra. Jeśli więc nie smakowaliście jeszcze nigdy słynnych lodów Ben&Jerry's, to wreszcie przyjdzie na to szansa. Warte polecenia są na pewno te z ciasteczkami, ale także kawałkami owoców, sosami i rozpływającym się w ustach karmelem. Dobrze jest też śledzić wydarzenia związane z wprowadzeniem marki na polski rynek, ponieważ można wówczas za darmo zasmakować w tych znakomitych deserach.

 

 

19.Pomysł na biznes biuro rachunkowe

 

Biuro rachunkowe to dziś świetny pomysł na zarobkowanie. Staje się także coraz bardziej popularne, ze względu na rosnącą inicjatywę obywateli, którzy są kreatywni i pragnął uniezależnić się od szefa. Okazuje się, że stosunkowo łatwo dziś stać się samowystarczalnym i samodzielne decydować o własnych zarobkach, a nade wszystko o czasie pracy.