Metoda wyrobu tych lodów pochodzi z Tajlandii. Wyjątkowość i spektakularność tego pomysłu polega na tym, że klient może zobaczyć produkcję loda od podstaw na żywo. Polega ona na wylaniu wcześniej przygotowanej mieszanki na chłodzoną podstawę i dodaniu, rozprowadzeniu i posiekaniu owoców. Po przygotowaniu formowane są zmrożone rulony. Smak lodów tajskich jest bardziej wyrazisty niż lodów gałkowych, ponieważ nie są one przemrożone.

Bazą do produkcji tego deseru są tylko produkty najwyższej jakości, nie zawierające szkodliwej chemii, proszku czy sztucznych aromatów smakowych. Lody tajskie są przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Niepodważalnym plusem tego typy lodów jest fakt, że dodawane są do nich przede wszystkim świeże, naturalne owoce oraz inne inne dodatki, dowolnie do wyboru.

Najważniejsze informacje

  • urządzenie wykonane że stali nierdzewnej,
  • dwa systemy chłodnicze: system zamrażania płyty oraz system chłodzenia pojemników,
  • wszystkie koła transportowe z hamulcem,
  • dwie specjalne szpachelki do szatkowania i rolowania lodów,
  • pokrywa na płytę mrożącą,
  • pojemnik 6 szt,
  • funkcja defrost,

 

 

 

Czy wiesz że rynek został zarzucony chińskimi maszynami które nie sprawdzają się w naszych warunkach chcesz ryzykować?

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty jeśli masz ochotę zapraszamy do naszego salonu sprzedaży gdzie wypijemy kawę i porozmawiamy o prawdziwym biznesie.

UWAGA!!!  KUPUJĄC ZE STRONY WWW.MASZYNYLODY.PL  OTRZYMASZ 10 KG MIESZANKI WIADERKA DO ROZRABIANIA MIESZANKI RUZGĘ GASTRONOMICZNĄ PAKIET DOKUMENTACJI DO SANEPIDU ORAZ SZKOLENIE GRATIS !!!  Dotyczy maszyny prezentowanej poniżej.Zadzwoń na 505 593 105

                             Firma nasza dostarcza maszyny do największej sieci franczyzowej specjalizującej się w lodach tajskich www.lodyrolls.pl

 cena  16 900 zł netto * Gratis masa lodowa.Dokumentacja sanitarna.( zapytaj o promocję)